Zaznacz stronę

Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie?

Możesz ze mną współpracować bezpośrednio lub pośrednio przez firmy, których jestem współwłaścicielem. Życzyłbym Tobie i sobie byś został moim klientem na lata

Szczegóły poniżej

Projekty

Platforma on-line do szkolenia handlowców i do budowania działu handlowego.

Co możesz otrzymać?

Zestaw koniecznych i wystarczających kompetencji jakie powinna opanować osoba na stanowisku:

  • Handlowca
  • Managera Sprzedaży
  • Dyrektora Handlowego

Dostaniesz wszystko co potrzeba by wdrożyć do swojej pracy konkretne działania by być skutecznym.

Dla kogo?

Handlowiec – zdobędziesz kompetencje oraz dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci generować większą sprzedaż.

Manager Sprzedaży – zdobędziesz kompetencje oraz dostaniesz narzędzia do skutecznego zarządzania zespołem handlowym.

Dyrektor Handlowy – zdobędziesz kompetencje oraz dostaniesz narzędzia do skutecznego zarządzania procesem sprzedaży (będziesz mógł kontrolować sprzedaż od poziomu zastanawiam się kto jest moim klientem do momentu mam klienta w portfelu) i strategią sprzedaży (będziesz mógł kontrolować sprzedaż na poziomie całego roku). Twoja sprzedaż będzie przewidywalna.

Dlaczego to działa?

Sprawdzona metodyka – wszystko czego uczę stosuję w swoich firmach. Materiał na bieżąco uaktualniam do zmieniających się trendów rynkowych.

Porządek – mój materiał jest uporządkowany. Wszystko jest logiczne i podane w odpowiedni sposób.

Konsultacja dedykowana dla właścicieli firm i osób zarządzających sprzedażą, której celem jest zdiagnozowanie źródeł obecnych problemów oraz rekomendacja doraźnych i długoterminowych działań.

Zanim zaczniesz wydawać pieniądze na szkolenia sprzedażowe lub mentoringi porozmawiać z kimś kto zrobił coś co być może Ty zamierzasz zrobić.

Konsultacje sprzedażowe to najszybsza droga do właściwego działania. Po drugiej stronie nie będziesz miał pracownika, tylko mnie, współwłaściciela firm handlowych, człowieka z wiedzą i doświadczeniem, który lubi to co robi.

Po konsultacji jest możliwa dalsza bezpośrednia współpraca.

Wszelkie informacje odnośnie konsultacji sprzedażowych znajdziesz na dedykowanej stronie. Kliknij przycisk “WEJDŹ NA STRONĘ” i poznaj szczegóły.

Występując na scenie dzielę się swoją praktyczną wiedzą w zakresie budowania sprzedaży oraz skalowania biznesu. Mam zbiór gotowych tematów, które najpierw testuję podczas wystąpień w swoich firmach.

Co możesz otrzymać?

Praktyczne wskazówki podane w przystępny sposób.

Dla kogo?

Przedsiębiorcy
Studenci

Dlaczego to działa?

Wystąpienia publiczne to najlepszą forma trafienia do głów jak największej ilości osób w jednym czasie.

Poprzez swoje firmy w pewnym sensie „wychowuję“ ludzi. Czuję się odpowiedzialny za rozwój swoich współpracowników, dlatego na bieżąco aktualizuję listę tematów, którymi dzielę się z innymi i które dopasowuję do realiów rynkowych oraz okresu w rozwoju firmy – czasami mamy kryzys, a czasami z powodu osiąganych wyników ego winduje do góry. Wystąpienia publiczne pomagają wprowadzić stabilizację.

Największą zaletą moich wystąpień jest duża wiedza praktyczna, przeplatana energią i humorem.

Moja firma, która zajmuje się dobieraniem najbardziej konkurencyjnych rozwiązań finansowych dla klienta indywidualnego w zakresie budowania i pomnażania kapitału.

Co możesz otrzymać?

Konkretne rozwiązania za pomocą których:

a) zbudujesz swoje finansowe bezpieczeństwo, czyli coś o czym większość nie ma pojęcia, a dotyczy prawie każdego.

b) zbudujesz i pomnożysz swój kapitał.

Dla kogo?

Zarabiasz więcej niż wydajesz – dowiesz się jak zbudować swoje Finansowe Bezpieczeństwo.

Posiadasz oszczędności ale nie masz pomysłu co z nimi zrobić – dowiesz się jak pomnożyć swój kapitał za pomocą bezpiecznych rozwiązań, na których zarabiasz więcej niż na lokatach bankowych.

Dlaczego to działa?

Firma jest budowana przez praktyków – współwłaścicielami firmy są osoby, które mają praktyczne podejście do zarządzania finansami. Budujemy firmę tak by sami być jej klientami.

Mentoring finansowy – skupiamy się na tym czego potrzebujesz a nie na tym czego chcesz. W finansach to istotne.

Sprawdzona metodyka – klient najpierw otrzymuje prosty system do zarządzania pieniędzmi, a dopiero potem skupiamy się na optymalizowaniu obecnych bądź dobraniu adekwatnych rozwiązań finansowych.

Moja firma, która zajmuje się kompleksowo zewnętrzną reklamą digital za pomocą której możesz dotrzeć do większej liczby swoich potencjalnych klientów.

Co możesz otrzymać?

Dopasowaną kampanię reklamową, która może wpłynąć na wzrost świadomości Twojej marki bądź przyczynić się do zwiększenia liczby klientów.

Dla kogo?

Mała firma – otrzymasz dopasowa kampanię lokalną.

Manager Sprzedaży – dostaniesz zbiór narzędzi do skutecznego zarządzania zespołem handlowym.

Korporacja – otrzymasz dopasowaną kampanię mediową.

Dlaczego to działa?

Opieramy budowę kampanii reklamowej o 2 filary:

a) Nośnik – w ofercie mamy mnóstwo nośników reklamowych, które dopasowujemy w zależności od celu kampanii.

b) Treść – zwróć uwagę, że codziennie jesteś zalewany różnymi treściami, ale zapamiętujesz tylko wybrane. Właśnie dlatego treść jest taka ważna.

Obsługa klienta – dostajesz opiekuna swojej kampanii i możesz modyfikować ją w trakcie trwania tak by osiągnąć pożądane rezultaty.

W każdej ze swoich firm posiadam dział handlowy. Osoby, które ze mną współpracują stają się wykwalifikowanymi handlowcami, managerami lub dyrektorami handlowymi. Jeśli chcesz rozwijać się w sprzedaży i godnie zarabiać to zapraszam.

Formularz kontaktowy