Zaznacz stronę

Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie?

Możesz ze mną współpracować bezpośrednio lub pośrednio przez firmy, których jestem współwłaścicielem. Życzyłbym Tobie i sobie byś został moim klientem na lata

Szczegóły poniżej

Projekty

Kompleksowy program on-line do nauki sprzedaży i do budowania działu handlowego.
Co możesz otrzymać?

Zestaw koniecznych i wystarczających kompetencji jakie powinna opanować osoba na stanowisku:

 • Handlowca
 • Managera Sprzedaży
 • Dyrektora Handlowego

Dostaniesz wszystko co potrzeba by być skutecznym.

Dla kogo?

 1. Handlowiec – zdobędziesz potrzebną i poukładaną wiedzę, które pomoże Ci wygenerować większą sprzedaż.
 2. Manager Sprzedaży –  zdobędziesz potrzebną i poukładaną wiedzę, które pomoże Ci skutecznie zarządzać zespołem handlowym.
 3. Dyrektor Handlowy –  zdobędziesz potrzebną i poukładaną wiedzę, które pomoże Ci skutecznie zarządzać procesem marketingowo-sprzedażowym (będziesz mógł kontrolować sprzedaż od poziomu zastanawiam się kto jest moim klientem do momentu kiedy masz klienta “w portfelu”) i strategią sprzedaży (będziesz mógł kontrolować sprzedaż na poziomie dłuższego okresu). Twoja sprzedaż będzie przewidywalna.

Dlaczego to działa?

 1. Sprawdzona metodyka – wszystko czego uczę stosuję w swoich firmach. Materiał na bieżąco uaktualniam do zmieniających się trendów rynkowych.
 2. Porządek – materiał jest uporządkowany. Wszystko jest logiczne i podane w odpowiedni sposób oraz odpowiedniej kolejności
Moja firma, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym. Pomagamy klientom indywidualnym zbudować trzy portfele: emerytalny, zabezpieczeń i pomnażania kapitału.
Co możesz otrzymać?

Bezpieczeństwo Finansowe. Niezależnie od Twoich zarobków doświadczony konsultant najpierw zdiagnozuje Twoją sytuację, a potem wdroży kryzysoodporny system do zarządzania pieniędzmi, który pozwoli:

 1. zbudować emeryturę bez ZUS
 2. dobrze się zabezpieczyć
 3. mądrze pomnażać kapitał

Dla kogo?

Jeśli jesteś w wieku 25-45 lat i zarabiasz w widełkach 5- 30 tys. zł/msc to na pewno możemy Ci pomóc. W innych przypadkach ocena sytuacji wymaga indywidualnej rozmowy. Najlepiej zgłosić się na bezpłatną konsultację finansową by biuro zarekomendowało odpowiednie działanie. Możesz to zrobić tutaj https://trzyportfele.pl/bezplatna-konsultacja/ 

Dlaczego to działa?

Opieramy budowę firmy o 4 Filary:

 1. Model mentorski – mamy dostęp do pełnej oferty rynkowej w zakresie rozwiązań finansowych i w danym momencie wybieramy to co jest najbardziej konkurencyjne w danej dziedzinie. Klient nie jest zasypywany ofertami i otrzymuje to czego potrzebuje. 
 2. Fakty – skupiamy się na faktach nie na emocjach. Uważamy, że w finansach “zapisy z gwiazdką” najbardziej wpływają na Twoją sytuację, więc wszystko dokładnie analizujemy i tłumaczymy prostym językiem. Bardzo często zdarza się, że wybijamy klientowi z głowy rozwiązania, które dobrze brzmią, ale “nie bronią się na papierze.” 
 3. Doświadczenie – każdy konsultant, który współpracuje z marką Trzy Portfele musi mieć przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na rynku finansowym. Dodatkowo, obecnie, w firmie nie może być więcej niż 20 konsultantów. Butikowy charakter firmy pozwala nam działać na jakości, na którą nie może sobie pozwolić rynek – nie znajdziesz u nas osób, które “uczą” się fachu na swoich klientach.
 4. Sprawdzona metodyka – klient najpierw otrzymuje prosty system do zarządzania pieniędzmi, a dopiero potem skupiamy się na optymalizowaniu obecnych bądź dobraniu adekwatnych rozwiązań finansowych. W ten sposób mamy pewność, że wszystko jest maksymalnie dopasowane do sytuacji klienta.
Moja firma, która zajmuje się kompleksowo zewnętrzną reklamą digital za pomocą której możesz dotrzeć do większej liczby swoich potencjalnych klientów.

Co możesz otrzymać?

Dopasowaną kampanię reklamową, która może wpłynąć na wzrost świadomości Twojej marki bądź przyczynić się do zwiększenia liczby klientów.

Dla kogo?

Mała firma – otrzymasz dopasowa kampanię lokalną.

Korporacja – otrzymasz dopasowaną kampanię mediową.

Dlaczego to działa?

Opieramy budowę kampanii reklamowej o 2 filary:

a) Nośnik – w ofercie mamy mnóstwo nośników reklamowych, które dopasowujemy w zależności od celu kampanii.

b) Treść – zwróć uwagę, że codziennie jesteś zalewany różnymi treściami, ale zapamiętujesz tylko wybrane. Właśnie dlatego treść jest taka ważna.

Obsługa klienta – dostajesz opiekuna swojej kampanii i możesz modyfikować ją w trakcie trwania tak by osiągnąć pożądane rezultaty.

W każdej ze swoich firm posiadam dział handlowy. Osoby, które ze mną współpracują stają się wykwalifikowanymi handlowcami, managerami lub dyrektorami handlowymi. Jeśli chcesz rozwijać się w sprzedaży i godnie zarabiać to zapraszam.

Formularz kontaktowy