Zaznacz stronę

Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie?

Możesz ze mną współpracować bezpośrednio lub pośrednio przez firmy, których jestem współwłaścicielem. Życzyłbym Tobie i sobie byś został moim klientem na lata

Szczegóły poniżej

Projekty

Program mentoringowy za pomocą którego pomogę Ci zbudować stabilny dział handlowy (od zera) lub zmodernizować obecny.

Co możesz otrzymać?

Zestaw koniecznych i wystarczających kompetencji jakie powinna opanować osoba na stanowisku:

  • Handlowca
  • Managera Sprzedaży
  • Dyrektora Handlowego

W zależności od tego na jakim stanowisku jesteś i jaki charakter ma Twój biznes skupiam się na wyposażeniu Ciebie w odpowiednie kompetencje oraz wdrożeniu konkretnych działań do Twojej pracy.

Dla kogo?

Handlowiec – zdobędziesz kompetencje oraz dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci generować większą sprzedaż.

Manager Sprzedaży – zdobędziesz kompetencje oraz dostaniesz narzędzia do skutecznego zarządzania zespołem handlowym.

Dyrektor Handlowy – zdobędziesz kompetencje oraz dostaniesz narzędzia do skutecznego zarządzania procesem sprzedaży (będziesz mógł kontrolować sprzedaż od poziomu zastanawiam się kto jest moim klientem do momentu mam klienta w portfelu) i strategią sprzedaży (będziesz mógł kontrolować sprzedaż na poziomie całego roku). Twoja sprzedaż będzie przewidywalna.

Dlaczego to działa?

Sprawdzona metodyka – wszystko czego uczę stosuję w swoich firmach. Materiał na bieżąco uaktualniam do zmieniających się trendów rynkowych.

Proces rozłożony w czasie – nie interesuje mnie jednorazowe szkolenie. Proces składa się ze szkoleń i mentoringu rozłożonego w czasie.

Porządek – mój materiał jest uporządkowany. Wszystko jest logiczne i podane w odpowiedni sposób.

Program mentoringowy za pomocą którego pomogę Ci uporządkować biznes i przygotować do skalowania.

Co możesz otrzymać?

Zestaw koniecznych i wystarczających działań, które należy wdrożyć na każdym etapie rozwoju firmy. Niezależnie od branży w której działasz Twój biznes przechodzi przez 7 etapów. To po prostu lista zadań, które trzeba wykonać.

Dla kogo?

Właściciel/Kadra zarządzająca:

Właściciel jako CEO – dostaniesz zbiór narzędzi i działań, które należy podjąć by Twoja firma działała jak franczyza. Nawet jeśli chcesz prowadzić mały biznes to wymaga on standaryzacji, to jedyny sposób by biznes był stabilny.

Właściciel jako Manager – dostaniesz zbiór konkretnych i sprawdzonych narzędzi do zarządzania zespołem. Biznes robi się z ludźmi i dla ludzi, a szef to zawód, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.

Dlaczego to działa?

Sprawdzona metodyka – wszystko czego uczę stosuję w swoich firmach. Materiał na bieżąco uaktualniam do zmieniających się trendów rynkowych.

Proces rozłożony w czasie – nie interesuje mnie jednorazowe szkolenie. Proces składa się ze szkoleń i mentoringu rozłożonego w czasie.

Porządek – mój materiał jest uporządkowany. Wszystko jest logiczne i podane w odpowiedni sposób.

Występując na scenie dzielę się swoją praktyczną wiedzą w zakresie budowania sprzedaży oraz skalowania biznesu. Mam zbiór gotowych tematów, które najpierw testuję podczas wystąpień w swoich firmach.

Co możesz otrzymać?

Praktyczne wskazówki podane w przystępny sposób.

Dla kogo?

Przedsiębiorcy
Studenci

Dlaczego to działa?

Wystąpienia publiczne to najlepszą forma trafienia do głów jak największej ilości osób w jednym czasie.

Poprzez swoje firmy w pewnym sensie „wychowuję“ ludzi. Czuję się odpowiedzialny za rozwój swoich współpracowników, dlatego na bieżąco aktualizuję listę tematów, którymi dzielę się z innymi i które dopasowuję do realiów rynkowych oraz okresu w rozwoju firmy – czasami mamy kryzys, a czasami z powodu osiąganych wyników ego winduje do góry. Wystąpienia publiczne pomagają wprowadzić stabilizację.

Największą zaletą moich wystąpień jest duża wiedza praktyczna, przeplatana energią i humorem.

Moja firma, która zajmuje się dobieraniem najbardziej konkurencyjnych rozwiązań finansowych dla klienta indywidualnego w zakresie budowania i pomnażania kapitału.

Co możesz otrzymać?

Konkretne rozwiązania za pomocą których:

a) zbudujesz swoje finansowe bezpieczeństwo, czyli coś o czym większość nie ma pojęcia, a dotyczy prawie każdego.

b) zbudujesz i pomnożysz swój kapitał.

Dla kogo?

Zarabiasz więcej niż wydajesz – dowiesz się jak zbudować swoje Finansowe Bezpieczeństwo.

Posiadasz oszczędności ale nie masz pomysłu co z nimi zrobić – dowiesz się jak pomnożyć swój kapitał za pomocą bezpiecznych rozwiązań, na których zarabiasz więcej niż na lokatach bankowych.

Dlaczego to działa?

Firma jest budowana przez praktyków – współwłaścicielami firmy są osoby, które mają praktyczne podejście do zarządzania finansami. Budujemy firmę tak by sami być jej klientami.

Mentoring finansowy – skupiamy się na tym czego potrzebujesz a nie na tym czego chcesz. W finansach to istotne.

Sprawdzona metodyka – klient najpierw otrzymuje prosty system do zarządzania pieniędzmi, a dopiero potem skupiamy się na optymalizowaniu obecnych bądź dobraniu adekwatnych rozwiązań finansowych.

Moja firma, która zajmuje się kompleksowo zewnętrzną reklamą digital za pomocą której możesz dotrzeć do większej liczby swoich potencjalnych klientów.

Co możesz otrzymać?

Dopasowaną kampanię reklamową, która może wpłynąć na wzrost świadomości Twojej marki bądź przyczynić się do zwiększenia liczby klientów.

Dla kogo?

Mała firma – otrzymasz dopasowa kampanię lokalną.

Manager Sprzedaży – dostaniesz zbiór narzędzi do skutecznego zarządzania zespołem handlowym.

Korporacja – otrzymasz dopasowaną kampanię mediową.

Dlaczego to działa?

Opieramy budowę kampanii reklamowej o 2 filary:

a) Nośnik – w ofercie mamy mnóstwo nośników reklamowych, które dopasowujemy w zależności od celu kampanii.

b) Treść – zwróć uwagę, że codziennie jesteś zalewany różnymi treściami, ale zapamiętujesz tylko wybrane. Właśnie dlatego treść jest taka ważna.

Obsługa klienta – dostajesz opiekuna swojej kampanii i możesz modyfikować ją w trakcie trwania tak by osiągnąć pożądane rezultaty.

W każdej ze swoich firm posiadam dział handlowy. Osoby, które ze mną współpracują stają się wykwalifikowanymi handlowcami, managerami lub dyrektorami handlowymi. Jeśli chcesz rozwijać się w sprzedaży i godnie zarabiać to zapraszam.

Formularz kontaktowy